Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Реєстрацію на День відкритих дверей 21 жовтня розпочато!

Дорогі абітурієнти!

Запрошуємо Вас на унікальний День відкритих дверей у межах святкування 445-річчя Острозької академії.

Чекаємо на Вас 21 жовтня 2021 року. Захід проводитиметься в очній формі з дотриманням усіх карантинних вимог.

Орієнтовна програма заходу:

• 9:00-9:30 – реєстрація учасників;
  • 9:30-10:20 – зустріч з адміністрацією університету;
  • 10:40-12:00 – зустріч з представниками інститутів/факультетів, відвідування занять;
  • 12:00-13:00 – екскурсія університетом.

Привітайте Острозьку академію та отримайте актуальну інформацію про особливості Вступної кампанії 2022.

Реєстрація за покликанням обов’язкова: https://docs.google.com/forms/d/13BC83pzrXgv6EP2MzANYG-uZEFc84lLR9ktNvq845dY/edit

Пориньте в неймовірну атмосферу Острозької академії та зробіть свій перший крок для здобуття якісної вищої освіти європейського рівня!

Деталі:

(096) 170-25-00 – помічник ректора з освітнього менеджменту Юлія Харчук