День відкритих дверей – 2023

Привіт, абітурієнте!

Уже зовсім скоро на тебе чекає новий етап життя — вступ до університету. Ми впевнені, що в передчутті цього ти часто ставиш собі запитання, як це бути студентом чи студенткою.

І коли ж, як не в День студента, вдасться краще поринути в академічну атмосферу та дізнатися відповідь на це питання.

Уже 17 листопада в тебе буде така можливість на Дні відкритих дверей в Острозькій академії! Ти зможеш:

• познайомитися з адміністрацією, викладачами та студентами нашого університету;
  • на власні очі побачити заклад освіти, в якому навчався Валерій Залужний та ще багато людей, які вписали себе на сторінки історії і які роблять це прямо зараз;
  • відвідати екскурсію в Музеї історії Острозької академії;
  • побувати на заняттях разом зі студентами.

Ми чекаємо саме на тебе!

Тому реєструйся за покликанням: https://forms.gle/o6rHoyvCATosVzJJ8

І до зустрічі на заході!

Переглядайте відео про факультети/інститути за покликаннями:

Національний університет «Острозька академія» – університет реалізації мрій чекає саме на вас!