Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Підготовчі курси до вступу до Національного університету «Острозька академія»

У Національному університеті «Острозька академія» стартував новий набір на підготовчі курси до вступу до НаУОА для старшокласників українських закладів загальної середньої освіти та іноземців.

Перша група вже завершила навчання. Слухачі переконалися, що:

  • викладачі знаходять індивідуальний підхід до кожного учасника підготовчих курсів й стають найкращими супутниками під час підготовки до іспиту;
  • можливо осягнути великий обсяг матеріалу та якісно підготуватися до ЗНО/НМТ;
  • сучасні підходи викладання, інтерактивні методи навчання, цікаві завдання допомагають не тільки вивчити потрібні теми, а й гарно провести час;
  • вільний графік навчання, нові комунікації, ближче знайомство з університетом можуть стати великим досвідом для втілення мрій.

Після закінчення курсів учасники отримали сертифікати, які гарантують першочергове зарахування до Національного університету «Острозька академія» за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

Щомісяця слухачам курсів здійснюється унікальна розсилка новин про особливості Вступної кампанії 2022, переваги здобуття вищої освіти та цікаве дозвілля в Острозькій академії. 

Бажаєте долучитися! Заповнюйте реєстраційну форму за покликанням: https://forms.gle/c6dYVvZHtZ5JLdsR8 

Підготовку здійснюємо з таких предметів:

  • українська мова та література;
  • історія України;
  • англійська мова.

Вартість одного курсу становить 1000 гривень (для представників пільгових категорій діє знижка 25%).

Контакти:

  • (096) 170-25-00 – керівник курсів, помічник ректора з освітнього менеджменту Юлія Харчук
  • (096) 026-68-80 – керівник профорієнтаційного корпусу Софія Лозюк, vstup@oa.edu.ua

Острозька академія – університет реалізації мрій.

Зробимо Вашу мрію про успішний вступ на престижну спеціальність реальністю!