Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Підготовчі курси до ЗНО-2022 та вступу до Національного університету «Острозька академія»

У Національному університеті «Острозька академія» стартував новий набір на підготовчі курси до ЗНО-2022 та вступу до НаУОА для старшокласників українських закладів загальної середньої освіти та іноземців.

Перша група вже завершила навчання. Слухачі переконалися, що:

  • викладачі знаходять індивідуальний підхід до кожного учасника підготовчих курсів й стають найкращими супутниками під час підготовки до іспиту;
  • можливо осягнути великий обсяг матеріалу та якісно підготуватися до ЗНО-2022;
  • сучасні підходи викладання, інтерактивні методи навчання, цікаві завдання допомагають не тільки вивчити потрібні теми, а й гарно провести час;
  • вільний графік навчання, нові комунікації, ближче знайомство з університетом можуть стати великим досвідом для втілення мрій.

Після закінчення курсів учасники отримали сертифікати, які гарантують першочергове зарахування до Національного університету «Острозька академія» за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

Щомісяця слухачам курсів здійснюється унікальна розсилка новин про особливості Вступної кампанії 2022, переваги здобуття вищої освіти та цікаве дозвілля в Острозькій академії. 

Бажаєте долучитися! Заповнюйте реєстраційну форму за покликанням: https://docs.google.com/forms/d/10IPaPHRKwfJsKNjjv2R7a015Tm_KpPhjpovRYBd2Z5c/edit

Підготовка до ЗНО-2022 здійснюється з таких предметів як:

  • українська мова та література;
  • математика;
  • історія України;
  • англійська мова.

Вартість одного курсу становить 1000 гривень (для представників пільгових категорій – безкоштовно).

Контакти:

  • (096) 170-25-00 – керівник курсів, помічник ректора з освітнього менеджменту Юлія Харчук
  • (096) 026-68-80 – фахівець з профорієнтаційної роботи Софія Лозюк, vstup@oa.edu.ua

Острозька академія – університет реалізації мрій.

Зробимо Вашу мрію про успішний вступ на престижну спеціальність реальністю!