Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Додатковий вступ − 2023

До уваги абітурієнтів, які не встигли у зв’язку з різними причинами вступити до Національного університету «Острозька академія» на бажані освітньо-професійні програми!

З 4 вересня 2023 року стартувала додаткова сесія вступу для здобуття освітніх рівнів бакалавра та магістра.

Перелік освітніх програм та конкурсних пропозицій, за якими оголошується прийом на навчання, ліцензовані обсяги та нормативні терміни навчання ви можете побачити в додатках до Правил прийому:

Документи для вступу та строки прийому опубліковано на сайті:

Використайте нагоду вступити цьогоріч на омріяну спеціальність. 

 

Переглядайте відео про факультети/інститути за покликаннями:

Національний університет «Острозька академія» – університет реалізації мрій чекає саме на вас!

 

Контакти: 

  • 0960266880 – Консультаційний центр для абітурієнтів;
  • 0975537410 – Приймальна комісія НаУ «Острозька академія»;
  • 0968994887sofiia.loziuk@oa.edu.ua – Лозюк Софія Андріївна, керівниця профорієнтаційного корпусу та Консультаційного центру для абітурієнтів Приймальної комісії НаУ «Острозька академія»;
  • vstup@oa.edu.ua – електронна скринька Приймальної комісії.