Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Газета «Острозька академія»

    Сторінка: /

Редактор газети: Леся Касіяненко
Моб. тел.: (097) 673-66-74;
e-mail:  lesia.tsimar@oa.edu.ua

Студентська газета «Острозька Академія» була створена з ініціативи ректорату Національного університету «Острозька академія» та Братства спудеїв у 1997 році, а з травня 2000 року стала щомісячним виданням.

Обдаровані студенти Острозької академії можуть спробувати свої сили в журналістиці та донести свої думки до широкого загалу. Ми відкриті до співпраці та не обмежуємо ваше бажання долучитися до створення «Острозької Академії». Багато колишніх кореспондентів газети сьогодні успішно працюють журналістами та редакторами відомих українських періодичних видань.

З питань співпраці, з ідеями та бажанням отримати цінний досвід звертатися до редактора за телефоном, вказаними вище. Свої пропозиції також можна надсилати на електронну адресу lesia.tsimar@oa.edu.ua