Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Хоровий колектив Національного університету «Острозька академія»

Розклад репетицій:

Понеділок: 19.00 – 21.00

Середа: 19.00 – 21.00  

  Студентський народний академічний хоровий колектив Національного університету “Острозька академія” вперше виходить на сцену в травні 1996 року під керівництвом студентки культурологічного відділення Наталії Кібіти.

Учасниками колективу є студенти різних спеціальностей, ніяк не пов’язаних з музичним мистецтвом та викладачі університету, і хор для них – це можливість творчої самореалізації та духовного відпочинку.

Хоровий колектив – постійні учасники Інавгурацій, Конвокацій, різноманітних конференцій та звітних концертів, а також ініціатори та організатори щорічного Фестивалю колядок в НаУОА.

Дипломи хору:

 • IV International Festival of Wind Music, (Rivne, Ukraine, 1997)
 • I-st International Student’s Choir Festival (Lithuania, Vilnius,1998)
 • фестиваль хорової музики “Мрія” (Львів, 2002 р.)
 • ІІ та ІІІ, VII Міжнародні фестивалі духовного співу “Ave Maria” (Кременець, 2007 та 2008, 2012 рр.)
 • Міжнародних фестивалів “Ніч на Івана Купала” (Республіка Польща, м. Перемишль, 2007 та 2009 рр.)
 • International Festival of Academic Choirs - IFAS 2010, (Pardubice, Czech Republic) (срібний диплом в категорії “академічна духовна музика” та золотий диплом і кубок в категорії “фольклор”)
 • ХХХІІ Міжнародний фестиваль церковної музики «Хайнувка-2013» (м. Білосток, Республіка Польша, 2013 р., ІІ премія)
 • VIII Міжнародний фестиваль "Дні сакральної музики у Бяловєжі" (м. Бяловежа, Республіка Польща, 2013 р.)
 • ХХІ Міжнародний фестиваль духовної та різдвяної музики «CANTATE DOMINO» (м.Каунас, Литва, 2013 р., срібний диплом)

Записано 2 диски:

 • диск з колядками “Ой коляда, колядниця” (2006 р.)
 • диск з духовною музикою “Oratio Domines”  (2008 р.)

В рамках концертно-просвітницької діяльності учасники хорового колективу:

 •  Організували вечір пам’яті видатного українського композитора Миколи Леонтовича, у рамках якого провели ознайомчу лекцію про життєвий та творчий шлях митця і представив у власному виконанні низку хорових творів з доробку М. Леонтовича для молоді міста.
 •  Підготували просвітницький захід, присвячений художній та поетичній творчості Тараса Шевченка, – літературно-музичну композицію «Думи мої…», яку колектив представили молоді у навчальних закладах різних міст Рівненської області.
 •  Є організаторами Всеукраїнського фестивалю колядок «Різдвяна казка», завдяки проведенню якого ми маємо можливість відроджувати традиції колядування у різних регіонах України, пропагувати народне музично-інструментальне мистецтво, сприяти відновленню духовних цінностей та орієнтирів українського народу.

Хоровий колектив мав обмінні програми з Інститутом Європейської Інтеграції (м. Жешув, Республіка Польща), Товариством молодих гміни Плужніца (Республіка Польща), University Choir of Bialystok (Республіка Польща)