Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Роботодавцям

Національний університет “Острозька академія” запрошує до співпраці роботодавців, а також кадрові агенції щодо питань працевлаштування та проходження практик студентами.

Університет здійснює підготовку бакалаврів та магістрів за 19-ма освітніми програмами та зацікавлений у забезпеченні своїх випускників престижною цікавою роботою за підготовленою спеціальністю.

Можливі напрями співпраці з роботодавцями та кадровими агенціями:

  • безкоштовне інформування студентів, випускників та аспірантів університету про вакансії (на умовах повної або часткової зайнятості) в установах, організаціях і на підприємствах.
  • організація заходів з працевлаштування (дні кар’єри, ярмарки вакансій, круглі столи, зустрічі студентів з роботодавцями, проведення фахових тренінгів тощо) у навчальних корпусах університету;
  • організація виробничих практик для студентів на підприємствах, в установах та організаціях на основі укладених договорів відповідно до статті 51 Закону України «Про вищу освіту»;
  • зворотний зв’язок з роботодавцями з метою вдосконалення системи підготовки кадрів в університеті, а також вивчення попиту на спеціальності.

Представники організацій-роботодавців або кадрових агенцій можуть надсилати свої пропозиції на ел. адресу: alumni@oa.edu.ua з позначкою “Робота”