Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Романо-германських мов

Керівник: Конторук Олександр Петрович

Контактна інформація:
тел.: (067)76-70-988
e-mail: kontoruk@meta.ua

 

 

Регіональний ресурсний центр вивчення іноземних мов був створений викладачами факультету іноземної філології за сприяння ректорату та спонсорів. У розпорядженні студентів та викладачів факультету книжковий фонд, що складається з понад 10 тисяч томів, більше 25 періодичних видань з країн, мови яких вивчаються, а також фонотека з понад 400 аудіо-касет до мовних комплексів, 120 навчальних відеофільмів та відео-додатків до навчальних комплексів. Ресурсний центр забезпечений навчально-методичною, науковою та художньою літературою англійською, німецькою, французькою, польською, італійською, іспанською, турецькою та іншими мовами. Студенти та викладачі мають можливість переглядати канали супутникового телебачення, чотири рази на тиждень працює відео-зал, де демонструються фільми мовами оригіналу.

Електронний каталог Ресурсного центру вивчення іноземних мов: