Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Екскурсійна діяльність

Музей історії Острозької академії приймає відвідувачів протягом року. Експозиції музею відвідують як почесні гості університету, так і групи туристів, що приїжджають до Острога.

Здійснення екскурсії можливе за такими вимогами:

Вхідний квиток: дитячий – 3 грн., дорослий –5 грн.

Вартість екскурсії: дітям – 25 грн., дорослим – 40 грн. (групи понад 40 чоловік обов’язково діляться на 2 у зв’язку з невеликою оглядовою площею в експозиційних залах). Діти-сироти та напівсироти обслуговуються в музеї безкоштовно.

Оплата здійснюється у відділенні «Приватбанку» (господарський корпус університету). Екскурсію координує керівник музею. З черговим екскурсоводом можна зв’язатися через охоронця на прохідній НаУОА (див. графік чергувань із контактними даними).  Екскурсії проводяться за поперднім замовленням (з приводу екскурсій у вихідні бажано домовлятися за 2-3 дні). У випадку 30-хв. спізнення групи замовлення на екскурсію анульовується.

Можливе проведення екскурсій англійською та польською мовами:

 дітям – 50 грн., дорослим – 60 грн.

Безкоштовне проведення екскурсій експозиціями Музею забезпечується для таких категорій осіб: приїжджі викладачі Національного університету «Острозька академія»; учасники конференцій, круглих столів, презентацій, які відбуваються в стінах університету; меценати НаУОА; гості академії, запрошення яких курується ректоратом навчального закладу; учасники обмінних програм, що діють на базі університету, групи абітурієнтів НаУОА та їх батьків, організовані Інститутом дистанційного та заочного навчання, під час проведення Днів відкритих дверей. У випадку невідповідності вказаному переліку безкоштовне проведення екскурсії для відвідувачів можливе тільки за умови наявності звернення, підписаного ректором НаУОА.

З питань проведення екскурсій просимо звертатися

  до директора Музею історії Острозької академії

 Хеленюк Анастасії Анатоліївни.

 Довідкова інформація за тел. (03654) 2-29-49