*

Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Екскурсійна діяльність

Музей історії Острозької академії приймає відвідувачів протягом року. Експозиції музею відвідують як почесні гості університету, так і групи туристів, що приїжджають до Острога.

Здійснення екскурсії можливе за такими вимогами:

Вхідний квиток: дитячий – 3 грн., дорослий –5 грн.

Вартість екскурсії: дітям – 25 грн., дорослим – 40 грн. (групи понад 40 чоловік обов’язково діляться на 2 у зв’язку з невеликою оглядовою площею в експозиційних залах). Діти-сироти та напівсироти обслуговуються в музеї безкоштовно.

Оплата здійснюється у відділенні «Приватбанку» (господарський корпус університету). Екскурсію координує керівник музею. З черговим екскурсоводом можна зв’язатися через охоронця на прохідній НаУОА (див. графік чергувань із контактними даними).  Екскурсії проводяться за поперднім замовленням (з приводу екскурсій у вихідні бажано домовлятися за 2-3 дні). У випадку 30-хв. спізнення групи замовлення на екскурсію анульовується.

Можливе проведення екскурсій англійською та польською мовами:

 дітям – 50 грн., дорослим – 60 грн.

Безкоштовне проведення екскурсій експозиціями Музею забезпечується для таких категорій осіб: приїжджі викладачі Національного університету «Острозька академія»; учасники конференцій, круглих столів, презентацій, які відбуваються в стінах університету; меценати НаУОА; гості академії, запрошення яких курується ректоратом навчального закладу; учасники обмінних програм, що діють на базі університету, групи абітурієнтів НаУОА та їх батьків, організовані Інститутом дистанційного та заочного навчання, під час проведення Днів відкритих дверей. У випадку невідповідності вказаному переліку безкоштовне проведення екскурсії для відвідувачів можливе тільки за умови наявності звернення, підписаного ректором НаУОА.

З питань проведення екскурсій просимо звертатися

  до директора Музею історії Острозької академії

 Хеленюк Анастасії Анатоліївни.

 Довідкова інформація за тел. (03654) 2-29-49