Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

ОПП "ОБЛІК ТА ОПОДАТКУВАННЯ". 071 Облік та оподаткування

Рівень вищої освіти: другий (маґістерський)

Галузь знань: 07 Управління та адміністрування

Спеціальність: 071  Облік і оподаткування

Гарант освітньої програми: Мамонтова Наталія Анатоліївна, доктор економічних наук, професор, nataliya.mamontova@oa.edu.ua

Мета освітньо-професійної програми: підготувати фахівців у галузі управління та адміністрування, які володіють фундаментальними теоретико-методологічними знаннями і практичними навичками у сферах обліку, оподаткування, аудиту, контролю та аналізу підприємницької діяльності та вміють їх застосовувати з метою ефективного управління господарюючими суб'єктами; здатних вирішувати складні нестандартні завдання і проблеми інноваційного та дослідницького характеру в галузі обліку та оподаткування в умовах мінливості та невизначеності ринкового середовища.

Особливості ОПП:

Глибоке опанування сучасними професійними знаннями та навичками в галузі обліку та оподаткування у поєднанні з досконалим вивченням англійської мови за адаптованими до умов спеціальності програмами.

Можливість участі програмах академічної мобільності та паралельно отримати диплом в одному з європейських закладів вищої освіти.

На першому курсі навчання студенти проходять переддипломну та науково-дослідну практику, під час яких застосовують навички оцінки обліку і оподаткування суб’єктів господарювання, визначають напрями покращення обліку і оподаткування з урахуванням зарубіжного досвіду,  удосконалюють навички написання наукових статей

Компоненти освітньої програми

Код н/д

Компоненти освітньої програми (навчальні дисципліни, курсові проекти (роботи), практики)