Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Телепередачі із циклу «Віват академія» за 2012 рік

Програма 1 Телепередача із циклу «Vivat академія» про візит до Острозької академії головного редактора газети «День» Лариси Івшиної, про передбачення дати кінця світу науковцями університету на основі праць астролога Яна Лятоса, про передання Острозькій академії рідкісних видань з україністики початку ХІХ століття. (Сфера-ТВ)

 

Програма 2 Телепередача із циклу «Vivat академія» про Міжнародний день рідної мови, презентацію книги Юрія Щербака «Час смертохристів: міражі 2077 року» та світський бал в Острозькій академії. (Сфера-ТВ)

 

Програма 3 Телепередача із циклу «Vivat академія» про Дні науки в Острозькій академії, розмовник англійської мови для правоохоронців під час Євро-2012, виданий викладачами кафедри англійської мови та літератури. Також у випуску йдеться про Всеукраїнський конкурс студентських робіт на історичну тематику. (Сфера-ТВ)

 

Програма 4 Телепередача із циклу «Vivat академія» про творчий вечір та презентацію видань відомого науковця, письменника та першого проректора Національного університету «Острозька академія» Петра Кралюка, четвертий регіональний фестиваль реклами, що традиційно проходить в Острозькій академії, Всеукраїнську олімпіаду «Юні знавці Біблії». (Сфера-ТВ)

 

Програма 5 До уваги абітурієнтів телепередача із циклу «Віват академія» про факультети та спеціальності Національного університету «Острозька академія». (Сфера-ТВ)