Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Інформаційна програма «День» (2011 рік)

Програма 1. Сюжет із інформаційної програми «День» (телеканал РТБ) про відкриття в Острозькій академії першого в Україні софтбольного майданчика, а також ігри третього туру Вищої ліги з софтболу, що відбулися на новому майданчику.

 

Програма 2. Сюжет із інформаційної програми «День» (телеканал РТБ) про святкування Дня університету в Острозькій академії у 2011 році: святковий ярмарок, акцію «Обійми академію», презентацію відновленого трону князів Острозьких.

 

Програма 3. Сюжет із інформаційної програми «День» (телеканал РТБ) про проведення акції «Увімкнемо українське» студентами Острозької академії — поширення дисків із україномовною музикою серед водіїв маршрутних засобів та громадськості.

 

Програма 4. Сюжет із інформаційної програми «День» (телеканал РТБ), присвячений висвітленню візиту до Острозької академії представників Посольства Республіки Індонезія в Україні на чолі із Надзвичайним і Повноважним Послом пані Нінінг Сунінгсіх Рохадіат.