Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

Телепередачі із циклу «Віват академія» за 2010 рік

Програма 1 про гуманітарний факультет Острозької академії, який готує фахівців-філологів, культурологів та релігієзнавців. Декан гуманітарного факультету професор Василь Жуковський розповідає про специфіку та методику навчання на факультеті, можливості, які можливості відкривають для себе студенти, обираючи цей факультет. (Сфера-ТВ)

 

Програма 2 про міжнародні обмінні програми, в яких беруть участь студенти Національного університету «Острозька академія», зокрема, про українсько-канадську обмінну програму «Канада. Світ. Молодь». В телепередачі йдеться про екологічну культуру, яку виховують у студентів під час програми, про волонтерську та благодійну роботу, про інформаційну та пропагандистську кампанію, яку здійснюють учасники програми у напрямку боротьби із ВІЛ-СНІД, а також про вивчення української мови та культури представниками канадської молоді в стінах Острозької академії. (Сфера-ТВ)

 

Програма 3 про факультети, спеціальності, напрями підготовки Національного університету «Острозька академія». Декани, викладачі та студенти факультетів розповідають про переваги своїх спеціальностей, особливості навчального процесу та можливості подальшого працевлаштування. (Сфера-ТВ)