Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Передача «Загублені світи Острозьких» (НТУ, 2008 рік)

Про військові подвиги, культурні й релігійні здобутки роду князів Острозьких, а саме князя Федора, князя Костянтина Івановича (Великого гетьмана Литви), а також Василя-Костянтина Острозького, який став фундатором Острозької академії. Також розповідається про діяльність в Острозькій академія Івана Федорова, видання Острозької Біблії. Розбудову міста Острога за часів правління князів Острозьких. Після смерті Василя-Костянтина його син Януш розвиває католицизм, будує костели. Княжна Анна-Алуїза, дочка князя Олександра, також стає ярою католичкою, стає покровителькою чернечого ордену «Отців єзуїтів» і охрестила в католицьку віру мощі свого батька Олександра Острозького. Проти Анни відбувається криваве повстання, за яке вона усіх жорстоко карає, а також припиняє діяльність Острозької академії і втікає з Острога, вивозячи за собою усе багатство. Місто почало занепадати.