Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Телепередачі із циклу «Почерк долі» (2008 рік)

Програма 1 про життєву долю мецената Ераста Гуцуляка, який живе в Канаді, але серцем прикутий до України. Пан Ераст надає кошти на розвиток освіти, зокрема тих навчальних закладів, що виховує патріотичну молодь. Значну благодійну допомогу надає на розбудову Острозької академії.

 

Програма 2 про фундатора Острозької академії князя Василя-Костянтина Острозького, походження роду Острозьких, дипломатичну діяльність князя, його покровительство над православною церквою на Русі, розвиток книгодрукування, якому сприяв князь Василь-Костянтин.