Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Інформаційна програма «День» (2008 рік)

Програма 1. Сюжет із інформаційної програми «День» (телеканал РТБ) про ікону «Христос Пантократор та Святий Стефан»; про виховання серед учнівської та студентської молоді християнської етики, а також проблеми, що виникають у державі із вивченням цього курсу.

 

Програма 2. Сюжет із інформаційної програми «День» (телеканал РТБ) про членство Острозької академії в Українсько-польському консорціумі вищої школи та можливості міжнародної співпраці, які воно надає.

 

Програма 3. Про презентацію книг про Мелетія Смотрицького професором Національного університету «Острозька академія» Петром Кралюком з нагоди 430-тої річниця смерті полеміста. (телеканал РТБ)

 

Програма 4. Сюжет із інформаційної програми «День» (телеканал РТБ) про Острозьку академію як єдиний вищий навчальний заклад України, що проводить міжнародні турніри з тенісу. А також про П'ятий кубок Острозької академії з великого тенісу та проблеми й перспективи тенісу в Рівненській області.

 

Програма 5. Про презентацію книги Ераста Гуцуляка «Моя дерев'яна валізка» та його допомогу Острозькій академії у будівництві нового корпусу для гуманітарного факультету. (телеканал РТБ)

 

Програма 6. Сюжет про вступну кампанію, яка проходила за новими умовами ЗНО. Ректор Національного університету «Острозька академія» Герой України Ігор Пасічник коментує особливості вступу абітурієнтів, які належать до пільгових категорій населення.

 

Програма 7. Сюжет про урочисту конвокацію випускників Острозької академії та традицію, коли ректор, усі викладачі та випускники одягають мантії, аби нести академічним подвір’ям дух науки та культури.