Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Архів новин

Довгоочікуваний переклад Корану Михайла Якубовича вийшов друком
У Центрі імені короля Фагда з друку преславного сувою (Медина, Саудівська Аравія) нещодавно побачив світ повний переклад смислів Корану з арабської мови старшого викладача кафедри релігієзнавства Національного університету «Острозька академія», кандидата історичних наук Михайла Якубовича
25 липня 2013

До відома абітурієнтів ОКР спеціаліста та магістра!
У Національному університеті «Острозька академія» продовжено прийом документів на навчання за кошти фізичних (юридичних) осіб
18 липня 2013

Острозька академія — у п’ятірці найкращих університетів УкраїниVideo
Національний університет «Острозька академія» посів п’яту сходинку серед класичних університетів відповідно до рейтингу вищих навчальних закладів, складеного Міністерством освіти і науки України.
09 липня 2013

В Острозькій академії провідні науковці обговорили внесення змін до Конституції України
У Національному університеті «Острозька академія» п’ятого липня відбулося 5-те засідання постійно діючого методологічного семінару «Сучасний конституційний процес в Україні: проблеми теорії і практики»
08 липня 2013

В Острозькій академії українські філологи зараховуватимуться лише на державну форму навчання
Цьогоріч в Острозькій академії обсяг державного замовлення на освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра за напрямом підготовки «Філологія» (українська мова та література, літературна творчість) становить 100%.
02 липня 2013

Представники Острозької академії стажуватимуться у провідних вишах Великобританії
Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 863 від 27.06.2013 троє представників економічного факультету Національного університету «Острозька академія» відібрані на програму навчання і стажування у провідних вищих навчальних закладах і наукових установах за кордоном
02 липня 2013