Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Архів новин

Учасники україно-канадської програми «Канада. Світ. Молодь» пропагують «зелений» стиль життя в Острозькій академії
Окрім інформаційної кампанії щодо сортування сміття, яка спрямована на студентів академії та жителів міста Острога, учасники україно-канадської програми «Канада. Світ. Молодь» організовують різного роду інтеракції
28 лютого 2011

В Острозькій академії відбувся Симпозіум з канадознавства
Конференція відбулася за ініціативи Центру канадознавства НаУОА, за підтримки Посольства Канади в Україні та Рівненської обласної ради
26 лютого 2011

Острозька академія відзначала 140 річницю з дня народження Лесі Українки у «театрі»
Вже втретє поспіль «Театр у кошику» приїздить в Острозьку академію зі своїми постановками
24 лютого 2011

Вечір духовної музики
24 лютого відбувся концерт духовної музики, присвячений творчості видатного українського композитора Миколи Леонтовича
24 лютого 2011

Підбито підсумки мовного моніторингу - 2011
Упродовж лютого кафедрою журналістики та літературознавства Національного університету «Острозька академія» за підтримки Видавничого дому «ОГО» було реалізовано третій щорічний проект «Мовний моніторинг – 2011»
24 лютого 2011

Академія приєдналася до святкування 140-річчя Лесі Українки
23 лютого за сприяння кафедри журналістики та літературознавства та студентів-магістрантів української філології було проведено круглий стіл на тему «У світі й тіні Лесі Українки»
23 лютого 2011

Студенти Острозької академії отримали іменні стипендії
Ректор Острозької академії Ігор Пасічник 22 лютого вручив студентам іменні стипендії від Олександра Михалюка
22 лютого 2011

Вечір краси та елегантності в Острозькій академії
22 лютого студенти Острозької академії мали змогу насолодитися мелодійними ритмами вальсу, виступами танцювальних колективів та сольних виконавців, а також стати гостями легендарного Віденського балу
22 лютого 2011

О мово рідна, ти душі кришталь…
21 лютого кафедра української мови Острозької академії підготувала святковий концерт під назвою «О мово рідна, ти душі кришталь», приурочений Міжнародному дню рідної мови
21 лютого 2011

Відродилася Острозька ліга КВН
У культурно-мистецькому центрі Острозької академії 17 лютого відбулося відкриття відродженої Острозької ліги КВН
17 лютого 2011

Регіональний форум студентського самоврядування в Острозькій академії
У Національному університеті «Острозька академія» 17 лютого з ініціативи Національного студентського союзу та Братства спудеїв НаУОА відбувся Регіональний форум органів студентського самоврядування: «Здобутки, уроки та перспективи розвитку українського студентського руху»
17 лютого 2011

В Острозькій академії обговорювали феномен маскулінності
Новостворена кафедра гендерних досліджень за підтримки кафедри культурології та філософії НаУ «Острозька академія» 17 лютого організувала круглий стіл на тему: «Феномен маскулінності: душа vs дух»
17 лютого 2011

Студенти-психологи видали посібник у галузі психокорекційної роботи
У Національному університеті «Острозька академія» 15 лютого відбулася презентація посібника «Використання глини в роботі з дітьми з особливими потребами (корекційні заняття з розвитку емоційного інтелекту)»
16 лютого 2011

Мовний моніторинг в університеті
Триває третій щорічний проект «Мовний моніторинг – 2011», ініційований кафедрою журналістики та літературознавства Національного університету «Острозька академія»
14 лютого 2011

В Острозькій академії відбувся семінар із релігійної журналістики
Кафедра релігієзнавства Національного університету «Острозька академія» 10 лютого організувала семінар-лекцію з основ релігійної журналістики за участю редактора Релігійно-інформаційної служби України (RISU) Олени Кулигіної
10 лютого 2011

Острозька академія обрала Гальшку-2011
Цьогорічний конкурс краси та інтелекту в Національному університеті «Острозька академія» запам’ятається глядачам шквалом емоцій та майстерною підготовкою учасниць
10 лютого 2011

Нові впровадження та доробки обговорювали під час навчально-методичного семінару на факультеті романо-германських мов
Щомісячний навчально-методичний семінар відбувся 9 лютого на факультеті романо-германських мов
09 лютого 2011

В Острозькій академії видається журнал «Рівненщина релігійна»
Вийшов у світ другий номер інформаційно-аналітичного видання «Рівненщина релігійна»
07 лютого 2011

День відкритих дверей зібрав абітурієнтів з усієї України
У Національному університеті «Острозька академія» п'ятого лютого відбувся День відкритих дверей
05 лютого 2011

День німецької культури
Передостанній день святкування тижня факультету романо-германських мов студенти присвятили німецькій культурі
04 лютого 2011

Олександр Талавера прочитав лекцію студентам-економістам
Острозьку академію третього лютого відвідав випускник університету, доктор економічних наук Олександр Талавера
04 лютого 2011

Круглий стіл: «Значення приходу Ісуса Христа на Землю»
Гуманітарний факультет Національного університету «Острозька академія» третього лютого організував засідання круглого столу на тему «Значення приходу Ісуса Христа на Землю для долі людства»
04 лютого 2011

Сергій Грабар в Острозькій академії
У Національному університеті «Острозька академія» другого лютого відбулася зустріч студентів з письменником Сергієм Грабарем
03 лютого 2011

Науковий день на факультеті романо-германських мов
У рамках відзначення 10-річчя факультету романо-германських мов другого лютого відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Лінгвосоціокультурні аспекти комунікації»
02 лютого 2011

Вечір музики та краси «The sound of music»
Другого лютого у рамках святкування 10-річчя факультету романо-германських мов відбувся творчий вечір «The sounds of music».
02 лютого 2011

Продовжено передплату на електронні книги
У Національному університеті «Острозька академія» продовжено передплату на 2011 рік електронних версій книг видавництва «Центр учбової літератури»
01 лютого 2011