Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Студенти та викладачі кафедри журналістики Острозької академії — учасники фестивалю «Праволюдяність: Медіафест»

12.09.2019

На фестивалі, який нещодавно відбувся під Києвом, Національний університет «Острозька академія» представляли студенти-журналісти Людмила Шуляка-Владика, Ірина Марченко та Андрій Василюк , завідувачка кафедри журналістики, доцентка Зоряна Годунок та доцент Олексій Костюченко. Упродовж тижня учасники вчилися, як висвітлювати правозахисні та соціальноважливі теми.

«Правозахисний фестиваль згуртував журналістів та журналісток, зацікавлених темою прав людини та мотивованих підіймати гострі соціальні проблеми. Надзвичайно рада була представляти кафедру журналістики Острозької академії на такій платформі. Зародилось надзвичайно багато ідей, які хочеться втілити та донести своїй аудиторії», — розповіла учасниця Людмила Шуляка-Владика. 

Під час фестивалю «Праволюдяність: Медіафест» майбутні журналісти та журналістки навчалися основам прав людини. Він має на меті долучити молодих фахівців та фахівчинь до цінностей прав людини, сприяти дотриманню стандартів журналістської етики у висвітленні питань, пов'язаних із правами людини, рівності та недискримінації.

Отримані знання під час фестивалю викладачі та студенти застосували під час майстер-класів із візуального мистецтва: репортажного фото, дизайну та стрит-арту. Майбутнім журналістам та журналісткам було запропоновано створити свої роботи, зокрема, плакати та графіті на правозахисні теми.

“Важливість участі у цьому медіафестивалі очевидна, адже упродовж тижня ми спілкувалися з правозахисниками, журналістами-практиками, а найголовніше — нам дали можливість підготувати творчі проєкти на основі життєвих історій наших героїв та героїнь. Сподіваюся, що журналістська освіта на цінностях прав людини стане в Україні закономірністю, а студенти здивують нас новими журналістськими роботами під час конкурсу “Права людини в медіа: від розуміння до змін””, — зауважив доцент кафедри журналістики Олексій Костюченко.