Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Привітання з Днем знань!

01 вересня 2018

Вельмишановні викладачі та співробітники, дорогі спудеї!

Щиро вітаємо вас із Днем знань і початком нового навчального року!

Особливі вітання линуть першокурсникам, які для здобуття вищої освіти обрали саме Національний університет “Острозька академія” — середовище інтелекту, високої культури та духовно-моральних цінностей. На вас чекає цікавий, багатий на різноманітні події навчальний рік, тому максимально використайте всі можливості для власного професійного й особистісного розвитку.

Пам'ятайте, що запорукою досягнення успіхів є цілеспрямована й наполеглива праця, взаємоповага та згуртованість у команді однодумців. Перемога наших студентів у численних всеукраїнських і міжнародних олімпіадах, конкурсах наукових робіт свідчать, що Острозька академія — це блискучий старт для підкорення нових вершин.

Сумлінно навчаючись, організовуйте з користю проведення студентського дозвілля, яке в нашому університеті сповнене низкою культурно-масових заходів, цікавих акцій, подорожей тощо.

На вас покладено величезну відповідальність — завжди з гідністю нести звання спудея Острозької академії і не зрадити честі своєї альма-матер.

Бажаємо, щоб новий навчальний рік ознаменувався новими досягненнями та перемогами. Міцного вам здоров'я, щастя, любові, оптимізму, молодечого запалу та Божого благословення!