Привітання з Днем знань!

01 вересня 2018

Вельмишановні викладачі та співробітники, дорогі спудеї!

Щиро вітаємо вас із Днем знань і початком нового навчального року!

Особливі вітання линуть першокурсникам, які для здобуття вищої освіти обрали саме Національний університет “Острозька академія” — середовище інтелекту, високої культури та духовно-моральних цінностей. На вас чекає цікавий, багатий на різноманітні події навчальний рік, тому максимально використайте всі можливості для власного професійного й особистісного розвитку.

Пам'ятайте, що запорукою досягнення успіхів є цілеспрямована й наполеглива праця, взаємоповага та згуртованість у команді однодумців. Перемога наших студентів у численних всеукраїнських і міжнародних олімпіадах, конкурсах наукових робіт свідчать, що Острозька академія — це блискучий старт для підкорення нових вершин.

Сумлінно навчаючись, організовуйте з користю проведення студентського дозвілля, яке в нашому університеті сповнене низкою культурно-масових заходів, цікавих акцій, подорожей тощо.

На вас покладено величезну відповідальність — завжди з гідністю нести звання спудея Острозької академії і не зрадити честі своєї альма-матер.

Бажаємо, щоб новий навчальний рік ознаменувався новими досягненнями та перемогами. Міцного вам здоров'я, щастя, любові, оптимізму, молодечого запалу та Божого благословення!