Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Вибори ректора

ЗавантажитиНаказ Міністерства освіти і науки "Про оголошення конкурсу на заміщення посади ректора Національного університету "Острозька академія""

ЗавантажитиОголошення про конкурс на зайняття посади ректора Національного університету "Острозька академія" (газета "Освіта України")

ЗавантажитиНаказ НаУ"ОА" "Про організацію та проведення виборів ректора Національного університету "Острозька академія""

ЗавантажитиЛист МОН Про проведення виборів ректора Національного університету "Острозька академія"

ЗавантажитиНаказ про створення виборчої дільниці для проведення виборів ректора Національного університету "Острозька академія"

ЗавантажитиСписок осіб (виборців), які мають право брати участь у виборах ректора Національного університету "Острозька академія" 28 лютого 2019 року

ЗавантажитиОголошення про вибори ректора

ЗавантажитиОголошення про результати виборів

ЗавантажитиЗакон України "Про вищу освіту"

Завантажити Методичні рекомендації щодо особливостей виборчої системи та порядку обрання керівника закладу вищої освіти"

Завантажити Наказ МОН Про затвердження форм виборчого бюлетеня та протоколу виборчої комісії з виборів керівника вищого навчального закладу

ЗавантажитиСтатут Національного університету "Острозька академія"

ЗавантажитиПоложення про організаційний комітет з проведення виборів ректора Національного університету "Острозька академія"

ЗавантажитиПоложення про виборчу комісію з проведення виборів ректора Національного університету "Острозька академія"

ЗавантажитиПоложення про порядок обрання представників з числа штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі в голосуванні під час проведення виборів ректора Національного університету "Острозька академія"

ЗавантажитиПоложення про порядок роботи спостерігачів, представників ЗМІ під час проведення виборів ректора Національного університету "Острозька академія"

ЗавантажитиПоложення про студентське самоврядування (органи студентського самоврядування) Національного університету "Острозька академія"

ЗавантажитиПоложення про порядок обрання представників з числа студентів для участі в голосуванні під час проведення виборів ректора Національного університету "Острозька академія"