Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Волонтерський проєкт в Угорщині

Період: Березень 2021 – грудень 2021

Місце проекту: Nagylóc/ Szécsény Hungary

Дедлайн: Якомога швидше, пріоритет надаватиметься тим, хто надішле свою заявку скоріше.

Основні напрями діяльності волонтера:

 • організація та проведення англомовних творчих семінарів для місцевих дітей та молоді
 • підготовка занять для молоді в школах та громадських центрах
 • Бути активним, позитивним, комунікативним, готовим допомогти та навчитися
 • Зацікавленість в тематиці проекту

Більш детально про сам проект можете прочитати за лінком.

Якого волонтера очікує організація:

 • 18-30 років
 • Знання Англійської мови на розмовному рівні
 • Бути активним, позитивним, комунікативним, готовим допомогти та навчитися
 • Зацікавленість в тематиці проекту

Якщо ви зацікавлені в цьому проекті, надсилайте на e-mail erasmus@union-forum.org

 • CV + motivation letter (English)разом з позитивним та усміхненим фото (із відповіддю на ключове питання «Чому саме цей проект найкращий для Вас, а Ви- для цього проекту” (у мотиваційному листі зазначте про себе, інтереси, хоббі, заняття, якщо є - попередній досвід громадської/ волонтерської діяльності, чому Ви хочете взяти участь в програмі ЄВС і чому саме в цьому конкретному проекті, чим ви можете бути корисним на проекті і тд. Обов’язково – у лівому верхньому куті листа вкажіть свої повні особисті і контактні деталі включно із телефоном) на 1-2 сторінки

  УВАГА:  ТЕМА Вашого листа і надіслані Вами файли мають містити у своїй назві Ваші Name-Surname і назву ESС Hungary. Без такого оформлення листи не розглядатимуться. Приймаюча організація робить остаточний вибір.