Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Translators without borders

Країна: весь світ.

Перекладачі без кордонів – це некомерційна організація, що пропонує мовну і перекладацьку підтримку гуманітарним організаціям й агентствам із розвитку, а також іншим неприбутковим організаціям у глобальному масштабі. Шукають волонтерів із перекладу текстів на постійній основі, тексти на різну тематику. Гарна можливість підтягнути свої навички і зробити хороше діло не виходячи з дому!

Дедлайн: нема.

Деталі на сайті.