Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Study Tours to Poland

Набір на весняні візити відбувається наприкінці грудня/початку січня, на осінні візити – наприкінці червня/початку липня.

Особливості: Miсце візиту самостійно обрати не можна - це рішення приймають організації, що керують Програмою. Візити в усіх містах мають за завдання реалізацію однієї мети і в програмах порушується однакова тематика.

Участь у STP можуть брати:

  • громадяни Білорусі, Молдови, України i Росії (з Воронезької, Ленінградської, Калінінградської, Московської, Новгородської областей та міст Москва і Санкт-Петербург)
  • віком 18-21 років (кандидати з Молдови віком 18-22 р.)
  • студенти, що навчаються в вищих навчальних закладах названих країн та областей
  • які мають дійсний закордонний паспорт
  • які ще не брали участі у Програмі STP для студентів

Більше інформації: http://www.studytours.pl/