Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Глобальний набір волонтерів для Олімпійський і Параолімпійських Зимових ігор у Пекіні

Щоб залучити таланти зі всього світу для проведення фантастичних, незвичайних і чудових Ігор, Пекін-2022 розпочинає глобальний набір волонтерів. Волонтери Ігор діляться на дві великі категорії: загальні та спеціалізовані волонтери.

Дедлайн: 30 червня 2021 року

Регіон: Пекін, Китай

Вимоги:

• від 18 років
  • відмінне володіння англійською/ китайською мовами
  • мати можливість брати участь у всіх необхідних тренуваннях і надавати волонтерські послуги для Ігор

Оплачується: допомога в організації прибуття, сертифіковані запрошення

Деталі на сайті.