Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Волонтерство у Чемпіонаті світу з футболу FIFA-2022 у Катарі


Цього року для Чемпіонату світу з футболу FIFA 2022 в Катарі потрібні 20000 волонтерів, які працюватимуть у 45 функціональних областях на офіційних та неофіційних об'єктах, таких як стадіони, тренувальні майданчики, аеропорт, фан-зони, готелі, вузли громадського транспорту та ін.

Дедлайн: Якнайшвидше
Де: Катар
Коли: 21 листопада - 18 грудня 2022

Вимоги:
▪️ від 18 років
▪️ знання англійської мови
▪️ попередній досвід волонтерства
▪️ заявку можуть подати громадяни всіх країн світу

Оплачується:
▪️ транспорт, харчування, уніформа

Заявка
Деталі на сайті