Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Стажування для викладачів закладів вищої освіти України організоване факультетом наук про освіту Білостоцького університету

05 квітня – 14 травня 2021 року

Метою стажування є поглиблення знань та розвиток компетенцій науково-дидактичного колективу українських університетів з точки зору викликів, рішень та перспектив у викладацькій та науково-дослідній діяльності в сучасному університеті.

Учасники стажування, використовуючи посилання на літературу по темі, аналіз прикладів, а також практичні завдання:

• покращать свої компетенції у застосуванні різних методів та форм роботи зі студентами (навчання творчому мисленню, праця методом тьюторингу, інтерактивні онлайн інструменти) та вдосконалять свої дослідницькі навички (написання наукових статей, мистецтво публічних виступів);
  • зможуть оцінити потенційні переваги та проблеми застосування цих методів і форм у своїх навчальних закладах;
  • розроблять конкретні рішення для впровадження нових практик у різні сфери власної науково-педагогічної діяльності.

Для кожного навчального модуля підготовлена онлайн-лекція (з використанням платформи Zoom) та пакет навчальних матеріалів для використання учасниками.

Детальніше за посиланням.