Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Наукова діяльність в дисциплінах юридичних наук з національної та європейської точки зору

з 11 травня по 21 червня 2021 року

Метою дистанційного стажування є підвищення рівня теоретичних та практичних знань науково-педагогічних працівників з дисциплін юридичних наук українських університетів у галузі функціонування вищої освіти в Європі, стандартів проведення наукових досліджень та навчання студентів-юристів. Непрямою метою є поліпшення польсько-українських відносин шляхом інтеграції наукового співтовариства України та Польщі. Для досягнення запланованих цілей було заплановано навчання на основі цієї програми.

Деталі за посиланням.