Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, редакційно-видавничий відділ, відділ зв’язків з громадськістю, Центр вивчення спадщини Острозької академії, відділ працевлаштування, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на шістнадцяти престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Стипендії від МЗС Естонії для українців на участь у літніх програмах

Кожного літа для громадян Грузії, Молдови, України та Білорусі в університеті Тарту доступні стипендії на участь у літніх програмах, що включають:

 • Social Dimension: Estonian Business Environment and EU-Russian Relations – двотижнева програма у Таллінні та Тарту.
 • Social Dimension: EU-Russian Relations and Baltic Regional Security 16-29 July 2017 – двотижнева програма у Тарту та Пярну (курортне місто на березі Балтійського моря).
 • Juri Lotman and the Semiotics of Culture – двотижнева програма в Тарту.
 • Integrating Educational Technology with 21st Century Learning – двотижнева програма в Тарту.

Щорічно доступно 20 стипендій (по 5 для кожної програми). Стипендія прокриває:

 • Плату за участь у програмі (близько 1300 євро);
 • Безкоштовне проживання (з сніданками) у дво- або тримісній кімнаті протягом програми;
 • Виплату у розмірі 190 євро для покриття витрат на дорогу та харчування;

Хто може подаватися?

Студенти бакалаврату починаючи з 2 курсу, а також студенти магістратури можуть подавати свої заявки на отримання стипендії. А от заявки від студентів аспірантури, на жаль, не приймаються.

Як податися?

Для подачі заявки необхідно заповнити онлайн форму та прикріпити пакет документів, що включає:

 • Мотиваційний лист (обсягом до 900 слів), який пояснює як участь у літній школі пов’язана з навчанням/професійним досвідом апліканта;
 • Резюме;
 • Виписку оцінок з університету для студентів або підтвердження зайнятості для учителів (у випадку відповідної літньої програми);
 • Фотокопію паспорта;

Усі документи готуються англійською мовою. Дедлайн подачі заявок на початку квітня щороку (для більш точної інформації слідкуйте за інформацією на веб-сайті).

Детальніша інформація на сайті університету Тарту:

http://www.ut.ee/en/admissions/international-summer-university-2017