Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, редакційно-видавничий відділ, відділ зв’язків з громадськістю, Центр вивчення спадщини Острозької академії, відділ працевлаштування, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на шістнадцяти престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Симпозіум для молоді в Вашингтоні

Організація WIIS (Women in International Security) організовує п'ятиденний симпозіум для молоді в Вашингтоні, США. Симпозіум буде присвячений вивченню питанням міжнародної безпеки з гендерної точки зору і збере 24 студента з різних країн. В рамках симпозіуму учасники зможуть відвідати лекції, семінари та дискусії з питань гендерних аспектів в міжнародній безпеці. У фокусі будуть регіональні та транснаціональні питання, як наприклад: тероризм, міграція, миротворчі операції. Учасники симпозіуму отримають можливість професійного росту та тренінгу навичок: як спілкуватися з представниками мас-медіа, писати політикам, користуватися соціальними мережами. Також учасники на власному досвіді пізнають нюанси роботи урядових організацій, міжнародних організацій, аналітичних центрів.

У симпозіумі можуть брати участь: - Студенти, які навчаються в магістратурі або аспірантурі на програмі, присвяченій міжнародним відносинам, безпеки, гендерної рівності, антропології, політології, міжнародного розвитку та суміжних дисциплінах. Студенти, які будуть надходити в магістратуру або аспірантуру в наступному академічному році також можуть подавати заявку. - Студенти віком від 25 до 40 років; - Кандидати, які відмінно володіють англійською мовою; - Стать кандидата не має значення. Для участі в симпозіумі необхідно надати: - Заявку; - Резюме; - Фотографію; - 2 рекомендаційні листи (необхідно відправити на NextGenerationSymposium@wiisglobal.org, в поле Тема має бути вказано: "Reference 2017 NGS: прізвище кандидата); - Мотиваційний лист, в якому вказати: чому кандидат зацікавлений участю в симпозіумі? Який внесок кандидат завдяки своїй освіті і досвіду може зробити? Як участь у симпозіумі вплине на подальшу кар'єру кандидата? Всі документи необхідно відправити на англійському на NextGenerationSymposium@wiisglobal.org, в поле Тема необхідно написати: "Application 2017 NGS: прізвище кандидата."

Дедлайн: 01.06.2017