Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

«AКАДЕМІЯ ЄС-СХІДНЕ ПАРТНЕРСТВО»

Українська Асоціація викладачів та дослідників європейської інтеграції

Асоціація досліджень Європейського Союзу Молдови
Асоціація досліджень Європейського Союзу Грузії
запрошують взяти участь у міжнародній освітній ініціативі:
«AКАДЕМІЯ ЄС-СХІДНЕ ПАРТНЕРСТВО»

Київ, Україна. 11-15 лютого 2019 року

Академія відбудеться за підтримки Європейського Союзу у рамках програми імені
Жана Моне Еразмус + (599865-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-PROJECT)

“Академія ЄС-Східне Партнерство” (EU-EaP Academy) прагне згуртувати аспірантів та молодих з вчених з різних країн, які цікавляться різноманітними аспектами євроінтеграційної тематики, включно з проблематикою Східного Партнерства. Метою цієї міжнародної освітньої
ініціативи є забезпечити краще розуміння її учасниками особливостей взаємодії усіх шести країн Східного Партнерства з Європейським Союзом. У рамках Академії зокрема буде проаналізовано роль Європейського Союзу у Східній Європі, простежено особливості відносин ЄС з кожною
країною-учасницею Східного Партнерства, зокрема процес імплементації Угод про Асоціацію у Грузії, Молдавії та України, обговорено чинники, що гальмують зближення ЄС з країнами Східного Партнерства, розглянуто потенційні сценарії їхніх відносин у майбутньому.

“Академія ЄС-Східне Партнерство” покликана актуалізувати знання учасників про стан відносин ЄС-Східне Партнерство та слугувати високоякісним ресурсом з євроінтеграційної тематики для аспірантів і молодих вчених у їхніх професійному розвитку.
Учасники не тільки отримають з перших рук унікальну інформацію про відносини ЄС з країнами Східного Партнерства, але і матимуть можливість вдосконалити свої дослідницькі компетнентності та професійну майстерність у сфері Європейських Студій.

“Академії ЄС-Східне Партнерство” передбачає як виступи виняткових спікерів, так і майстер-класи, динамічну роботу у групах та обговорення. Спеціальна сесія буде присвячена можливостям програми імені Жана Моне Еразмус + з метою заохочення учасників до участі у ній. Важливою
компонентною Академії будуть незабутні культурні заходи.
Запрошені спікери - це міжнародно визнані вчені, високопосадовці, лідери громадянського суспільства як з Європейського Союзу, так і шести країн-учасниць Східного Партнерства.

Найуспішніші учасники будуть запрошені взяти участь у Міжнародній конференції "Роздуми про майбутнє відносин ЄС-Східне Партнерство: голос молодих науковців", заплановану на червень 2019 року. 

Хто може взяти участь?
Академія відкрита для аспірантів та молодих вчених (до 5 років з моменту захисту дисертації) з різних академічних дисциплін, що цікавляться тематикою ЄС, включно з Політикою сусідства та відносинами ЄС з країнами-учасницями Східного Партнерства. 

Робоча мова : Англійська 

Витрати 

Участь в Академії є безкоштовною. Завдяки підтримці Програми імені Жана Моне Еразмус + громадянам Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та України буде відшкодовано витрати на проїзд, проживання та харчування. Кандидати з інших країн запрошуються до участі, але за власний рахунок. 

Сертифікат
Після закінчення програми учасники отримають сертифікат про завершення “Академії ЄС-Східне Партнерство” як міжнародної освітньої ініціативи у рамках програми імені Жана Моне Еразмус + з переліком прослуханим тем та воркшопів.

Для участі кандидати повинні подати англійською мовою:
• Аплікаційну форму
• Резюме
• Короткий виклад своєї дослідницького теми/проекту (250-500 слів)

Онлайн-заявка наведена тут: http://aprei.com.ua/wp-content/uploads/2018/10/EU-EaP-Application-Form.docx 

Резюме та виклад теми дослідження надсилати на електронну скриньку:
academy.kyiv2019@gmail.com 

Термін подання заявки - 18 листопада 2018 року.

Контактна інформація організаторів:
aprei.ukraine@gmail.com; тел. +380673159224

Результати відбору будуть оголошені до 1 грудня 2018 року.
Інформація про місце проведення та логістику буде надана відібраними учасникам згодом. Від учасників очікується більш розгорнутий виклад свого дослідницького теми/проекту (1500-2500 слів) до 1 лютого 2019 року.