Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Освітня програма CANactions School

Що: CANactions School 2020/2021

Для кого: освітня програма для об’єднаних територіальних громад (ОТГ), для фахівців/чинь у сфері просторового планування та представників/ниць місцевого самоврядування.

Формат: 4 навчальні блоки, кожен триває 1 тиждень на місяць

Тривалість: червень-грудень 2020

Робоча мова: українська, англійська (з можливістю перекладу)

У 2020 році CANactions School у партнерстві з Heritas Foundation (Сібіу, Румунія) продовжує досліджувати тему просторового планування в умовах реформи децентралізації. Програма SPACES працює з групою сусідніх ОТГ і концентрує увагу на питаннях координації їх спільних дій для підвищення доступності послуг та економічного зростання територій.

Деталі та умови участі тут.

Учасники програми навчаться:

  • Використовувати прикладні методи інтегрованого та мультимасштабного аналізу територій;
  • Створювати сценарії просторового розвитку та розробляти ефективні проєктно-планувальні пропозиції в різних масштабах;
  • Розробляти прототипи проєктів територіального розвитку у взаємодії з представниками місцевого самоврядування та іншими заінтересованими сторонами;
  • Використовувати методи учасницького проєктування та «співтворення» (co-creation).

Хто може брати участь?

До участі у програмі запрошуються професіонали/ки у сферах міського та регіонального розвитку з принаймні 2-3 роками професійного досвіду:

  • Фахівці/чині у галузі містобудування, міського дизайну, архітектури;
  • Співробітники/ці проєктних та науково-дослідних інститутів, профільних департаментів міських рад, агенцій міського та регіонального розвитку;
  • Активісти/ки та представники/ці громадських організацій, діяльність яких пов’язана з міським розвитком;
  • Фахівці/чині у сферах економіки, географії, соціології, антропології та суміжних дисциплін, зацікавлені у вивченні територіальних громад в Україні в контексті децентралізації.

Фінансування:

Участь у програмі для фахівців/чинь з просторового планування є безкоштовною. Студенти самостійно покривають витрати на проїзд, проживання та харчування на території України та Румунії.

Джерело