Стипендії від корпорації JTC на навчання в кращих країнах світу

Кожен рік корпорація JTC пропонує стипендії видатним студентам бакалаврату, які мають бажання навчатися в акредитованих університетах США, Великобританії, Франції, Німеччини, Японії, Китаю, Сінгапура. Стипендію можуть отримати також іноземні студенти.

Місце навчання: США, Великобританія, Франція, Німеччина, Японія, Китай, Сінгапур

Дедлайн: 31 березня

Вимоги:

• студенти можуть отримати стипендію на навчання на будь-якій програмі, яка схожа з одним із спектрів діяльності корпорації JTC
  • відмінне володіння англійською
  • високі академічні показники

Оплачується:

• покриваються всі витрати, стажування в JTC

Деталі на сайті