Стипендії уряду Франції на навчання на магістратурі та аспірантурі

Це можливість поїхати до Франції, щоб отримати ступінь магістра або захистити дисертацію під керівництвом одразу двох науковців — з Франції та України. Стипендія покриє перебування й гарантує куратора, що допоможе з організаційними питаннями. Повна інформація на сайті тут!

Магістратура триває від п’яти до дев’яти місяців. Аспірантура передбачає три наукові стажування у Франції тривалістю по три місяці.

Вимоги:

• вам до 30 років;
  • у вас є громадянство України;
  • ви маєте диплом про вищу освіту українського навчального закладу.

Особливості:

• Щомісячна стипендія: для магістрів — 700 євро, для аспірантів — 1415 євро. Ви будете отримувати стипендію тільки під час перебування у Франції
  • Звільнення від оплати за розгляд документів на студентську візу
  • Звільнення від оплати за зарахування до державних установ Міністерства освіти, досліджень та інновацій Франції. Наприклад, до університетів
  • Допомогу в пошуку студентського житла
  • Соціальне та медичне страхування на період навчання
  • Підтримку Campus France в організації перебування та вирішенні адміністративних питань.

Документи:

• Заповнена анкета на стипендію магістра або аспіранта.
  • Резюме.
  • Чітко та детально викладений навчальний проєкт.
  • Мотиваційний лист.
  • Лист від французького навчального закладу, що підтверджує зацікавленість вашою кандидатурою або ваше попереднє зарахування.
  • Виписка оцінок за останні чотири роки навчання.
  • Диплом або сертифікат, що підтверджує рівень володіння французькою або англійською мовою.

Документи потрібно підготувати французькою або англійською мовою, залежно від вимог вашого університету.

Джерело і деталі