МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ ТА СТУДЕНТІВ ЗАПРОШУЮТЬ НА НАВЧАННЯ ДО КОРЕЇ

Українським студентам та молодим вченим пропонують пройти піврічне стажування у Корейському інституті науки і технологій

Прийом заявок триватиме до 4 жовтня

Більш детальну інформацію можна отримати тут

Претендувати на участь у програмі можуть, зокрема, бакалаври та магістри, які вже завершили навчання або отримають випускний документ до серпня 2020 року. Для участі у відборі кандидати мають подати заповнену аплікаційну форму та завантажити скановані копії документів на сайт вишу