Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Парламентська стипендія: стажування у Бундестазі

П’ятимісячне оплачуване стажування у політичному серці найбільшої економіки ЄС – неймовірний досвід для майбутніх політиків та активістів.

Міжнародна парламентська стипендія (IPS) в німецькому Бундестазі може дати тобі можливість випробувати, як працює Бундестаг протягом курсу п’ять місяців.

Щороку німецький Бундестаг у співпраці з Берлінським університетом, Університетом Гумбольдта і Берліном і Technische Universität Berlin пропонує близько 120 стипендій молодим випускникам університетів з 42 країн.

Програма спрямована на:

 • сприяння розвитку відносин між Німеччиною та країнами-учасницями
 • закріплення демократичних цінностей та толерантності
 • поглиблення розуміння культурної різноманітності
 • забезпечення мирного співіснування у світі.
 • Дедлайн: липень

  Для участі необхідно бути молодше 30, мати диплом бакалавра та добре володіти німецькою мовою (B2+).

  Більше інформації та подати заявку тут

  Джерело