Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Семестрове навчання у Чеській Республіці

Семестрове навчання у Чеській Республіці!

Відділ міжнародних зв’язків НУОА з приємністю повідомляє про оголошення конкурсу на семестрове навчання (вересень - січень 2022-2023рр.) на філософському факультеті партнерського Університету Градец Кралове (Чеська Республіка). Зимовий семестр 2022/2023 розпочинається у другій половині вересня і триває до кінця січня 2023 року. Існує можливість отримання стипендії, яка покриє витрати на проживання і харчування.

До участі у відбірковому конкурсі запрошуються студенти НУОА, які навчаються на бакалаврських і магістерських програмах та відповідають таким вимогам:

  • Рівень володіння англійською мовою не нижче B2 (довести сертифікатом про складання міжнародного тесту або довідкою з деканату/від викладача англійської мови);
  • Відсутність академічної заборгованості, середній бал успішності за попередній семестр не нижче 83 б.;
  • Надання відповідного пакету документів (деталі за посиланням https://www.oa.edu.ua/ua/foreign/erasmus/#collapseFour «Конкурсні оголошення для студентів НУОА»);
  • Підготовка есе обсягом 2-3 сторінки з детальним обгрунтування, чому саме Ви маєте бути вибрані до участі у програмі, і як ваша участь стане в нагоді для НУОА після вашого п овернення.
Університет Градець-Кралове прийматиме на навчання лише студентів таких та близьких до них напрямків/спеціальностей: археологія, історія, документознавство та архівна справа, філософія, політологія.

Зверніть увагу, що кінцевий термін подачі документів у відділ міжнародних зв'язків – 24 лютого (17.00 год.) 2022 року.

Документи можна подати у друкованій форми у папці швидкозшивач безпосередньо до ВМЗ НУОА або надіслати нам скановані версії документів на електронну адресу dir@oa.ed.ua. Неповний або невчасно поданий пакет документів не розглядатиметься і автоматично означатиме недопущення до участі у конкурсі.


Важливо! Реалізація мобільності студентів буде залежати від епідеміологічної ситуації в даний період.