Фулбрайтівські стипендії в університетах США для молодих дослідників на 2020-2021 академічний рік

Програма академічних обмінів імені Фулбрайта оголошує конкурсний відбір на 2020-2021 академічний рік за програмою для молодих дослідників та викладачів

До 1 листопада 2019 року Офіс Програми академічних обмінів імені Фулбрайта приймає анкети на конкурс Fulbright Research and Development Program - cтипендії на проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев'яти місяців.

У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО)

Претендувати на участь у програмі можуть, зокрема, бакалаври та магістри, які вже завершили навчання або отримають випускний документ до серпня 2020 року. Для участі у відборі кандидати мають подати заповнену аплікаційну форму та завантажити скановані копії документів на сайт вишу

Більш детальну інформацію можна отримати тут

До участі у конкурсі приймаються лише індивідуальні проекти — дослідницькі та такі, що спрямовані на розробку та запровадження нових навчальних курсів, оновлення навчальних матеріалів, вивчення та оволодіння передовими методами навчання та викладання.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.
          Із запитаннями щодо оформлення конкурсного пакету документів або особливостей конкурсного відбору всі зацікавлені можуть звертатися до офісу Програми ім. Фулбрайта

Координатор програми - Інна Бариш: ibarysh@iie.org; student.ukraine@iie.org
              Асистенти програми - office.ukraine@iie.org
                Офіс Програми імені Фулбрайта вул. Еспланадна, 20, кiмн. 904, Київ 01001 +38 (044) 287 07 77