Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, редакційно-видавничий відділ, відділ зв’язків з громадськістю, Центр вивчення спадщини Острозької академії, відділ працевлаштування, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на шістнадцяти престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Щорічна стипендія для навчання в Утрехті

Університет Утрехта щорічно пропонує близько 55 стипендій для навчання на певних спеціальностях. Для того, щоб взяти участь у програмі, слід бути іноземним громадянином та вступити на обрану програму.

Спеціальності: бакалавріат – економіка, бізнес, науки та вільні мистецтва; магістратура – науки про землю, гуманітарні, природничі та соціальні науки.

Рівень: бакалавріат, магістратура.

Розмір гранту: оплата навчання, 10 000 євро на рік на покриття коштів на проживання.

Необхідні документи: окремої заявки на участь у стипендійній програмі немає. Кандидат обирається приймальною комісією з-поміж аплікантів на обрану програму.

Дедлайн: 1 квітня та 1 грудня щороку.

Джерело: www.uu.nl