Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

РодовідСтипендія

Порядок #РодовідСтипендія в Національному університеті "Острозька академія"

Добродії:

1. Ігор Дідковський
2. Олег Латушинський
3. Олександр Стельмах (далі - Меценати).

Завжди відкриті для щедрих душею і свідомих Людей із всього світу, які розуміють цінність освіти у всі часи і готові долучитися до спільного служіння, задля майбутнього Людства, коли загальнолюдські цінності не залишаються обабіч битого економічного шляху, зробивши наше життя нестерпним.

Ми впевнені, що всі приходимо у це життя для радості і щастя, а ще для творчої взаємодії та служіння одне одному, тому започаткували #РодовідСтипендію

Преамбула:
В роботі професора Санкт-Петербургського університету, Володимира Сергієвича, 1867 року, 2й том "Віче і князь. Історичні очерки", проведено детальне дослідження, щодо громадського і державного устрою на
теренах Русі з давніх часів. Так як у нашого вічного народу унікальна міфологія, метафізика, філософія, традиції, звичаї, споконвічні коди підсвідомості у вигляді колискових, пісень, музики, казок, танців, ремесел і найважливіше - мови, волхви на Русі заключали "РЯД" з князем, де письмово і усно регламентувалося все різноманіття життя громади і влади. Звідти, походять такі поняття, як: уРЯД, РЯДно, поРЯДний, другоРЯДний, РЯДком, поРЯД. Тому, у проєкті ПОРЯД.ок буде здійснюватися вся
взаємодія і взаємообмін, щодо стипендій.

7 жовтня 2020 року між Національним університетом «Острозька академія» та Науково-дослідним інститутом «NanoSapiens» була укладена Угода «Про співпрацю та взаємодію, щодо освіти та науки креативної економіки», про створення окремого і автономного структурного підрозділу університету із комплексом сертифікатних програм з метою ідентифікації українства та його суб’єктної експансії у світову спільноту та підсилення науково-дослідної функції університету.

Окрім класичних та знаних академічних предметів в університеті відбувається розробка та впровадження сертифікатних програм, курсів, дисциплін: «Неінвазивна діагностика та гемосканування»; «Органічне сільське господарство»; «Промислова мікробіологія»; «Фортифікація продуктів широкого вжитку мікроелементами»; «Створення карти мікроелементних статусів у регіоні»; «Моделювання епідемілогічних станів країн та регіонів»; «Скринінг»; «Біохакінг»; «Конструювання індивідуальних нанопрепаратів під потреби біологічного організму»; «Філософія неоренесансу третього тисячоліття»; «Неполітичне державотворення»; створення дата-центрів «Здоров’я громадян, регіонів та країн».
Перелік надсучасних дисциплін і предметів буде постійно оновлюватися, поглиблюватися і розширюватися.

В рамках даної діяльності було прийнято запорядкувати #РодовідСтипендія для обдарованих Студентів, котрі стануть рушійною силою реалізації практичних цілей.

ПОРЯДОК:
1. У часи креативної економіки не коректно використовувати інструментарій і метод індустріальної освіти, яка платна і не завжди новаторська.

2. Меценати оголошують стипендії для обдарованих Дітей, аби допомогти їм та їхнім Батькам стипендією на повний курс Магістратури.

3. Для цього на сайті Національного університету "Острозька академія" та сторінках у соцмережах буде розміщено посилання на аплікаційну форму, котру потенційні Стипендіати повинні заповнити і розмістити протягом поточного року.

4. Після цього, Меценати разом з 3-ма представниками НаУОА розглядають ці аплікаційні форми та після особистих співбесід, 24 серпня кожного року оголошують Стипендіатів.

5. Єдиним критерієм, окрім обізнаності та вишуканості, є здатність до служіння Українському народу, тобто предметна користь з Вашої освіти для Родини, Громади, Країни.

6. Знання української мови і спілкування нею - обов'язкове (будь-яка іноземна мова - вітається).

7. Увага до освіти у всіх її проявах є нашим пріоритетом, в якому ми беремо скромну
участь, сподіваючись, що наша спільнота, завдяки студентам, науковцям, викладачам, випускникам НаУОА виросте, як хліб у печі.

8. Стипендіати заключають з Меценатами усну, або письмову угоду, щодо філософії РОДОВІД та їх подальшої реалізації в Україні.

Ласкаво просимо до Кола!
Родовід - ми завжди поряд!