Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Міжнародна діяльність

Міжнародна діяльність кафедри документознавства та інформаційної діяльності

Сілезький університет в Катовіцах, Польща — посилення співпраці між кафедрами, активізація спільних наукових досліджень, розширення участі студентів та молодих учених у двосторонній науковій співпраці.

Перше спільне наукове дослідження на тему: Гендерна асиметрія у мас-медіа: основні вектори репрезентації та шляхи подолання (досвід України й Польщі).

Мета дослідження: ЗМІ відіграють вагому роль у формуванні ґендерних стереотипів та ґендерних стандартів і утвердженню в суспільстві ґендерної культури та демократії. Сучасні мас-медіа формують уявлення про оточуючий світ та правила, якi в ньому існують, пропагують певні ідеали, норми поведінки для осіб обох статей. Саме пошук ефективних шляхів подолання гендерної асиметрії, способи утвердження гендерного паритету та гендерної демократії, обмін досвідом обох країн, і є метою цього дослідження.

Відповідальні за дослідження: к.філол.н., доц. Ю.П. Маслова

Об’єднання шкіл “Logos” в Варшаві, Польща — безкоштовне навчання для учнів з Польщі та України, підтримка в навчанні і побуті громадянам України в Польщі.

Наукове товариство  “Logos” видає журнал, в якому публікують свої статті студенти та викладачі всіх факультетів будь-якою мовою.
 

Сухумський державний університет (м. Тбілісі, Грузія), Білоруський торгівельно-економічний університет споживчої кооперації (м. Гомель, Республіка Білорусь), Поморська академія в Слупську (м. Слупськ, Польща) - проведення наукових досліджень у галузях, що мають взаємний інтерес, вдосконалення кваліфікації академічного персоналу, проведення викладацьких і студентських обмінів, розробка і впровадження нових спільних навчальних програм, розробка спільних наукових проектів,спільні наукові публікації та обмін навчальними матеріалами, створення спільних навчальних програм із виданням подвійних дипломів.

Створено спільне (українське, грузинське, білоруське, польське) видання: альманах “Глобальний світ” ­  публiкацiя оригiнальних і оглядових робiт з основних проблем розвитку суспільства в умовах глобалізації українською, російською, англійською, змішаними мовами.