Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Проект «Імідж Alma Mater»

Проект «Імідж Alma Mater»
 
ПОЛОЖЕННЯ
про проведення Олімпіади зі спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» кафедрою документознавства та інформаційної діяльності Національного університету «Острозька академія» у формі Конкурсу проектів

1. ЗАГАЛЬНА ЧАСТИНА

1.1 Олімпіада зі спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» у формі Конкурсу проектів (далі – Конкурс) проводиться щорічно з метою виявлення, відбору та підтримки обдарованої студентської молоді, розвитку та реалізації здібностей студентів, стимулювання творчої праці студентів, підвищення якості підготовки фахівців, активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів, інтенсифікації та вдосконалення навчального процесу, згідно з Болонським процесом, перевірки практичних вмінь та навичок студентів у створенні креативних проектів та інформаційно-документаційного забезпечення їх впровадження.
1.2 Завданнями проведення Конкурсу є розвиток практичних вмінь та навичок студентів, відповідно до сучасних вимог інформаційного суспільства, а також визначення:
1.2.1 рівня теоретико-практичної підготовки студентів;
1.2.2 вміння студентів логічно чітко та правильно презентувати проекти;
1.2.3 практичних навичок студентів у оформленні документів та матеріалів.
1.3 Конкурс проводиться відповідно до Положення про Всеукраїнську студентську олімпіаду (Додаток 4 до наказу Міністерства освіти і науки України від 13.12.2005 р. № 716)
1.4 Конкурс з напряму (спеціальності) проводиться на двох рівнях: для студентів бакалаврату 1-2 курсів, для студентів бакалаврату 3-4 курсів та магістеріуму.
1.5 Конкурс відбудеться 28 травня 2009 року о 14.00.


2. ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

2.1 Конкурс проводиться у 3 етапи – подання проектів у Організаційний комітет Конкурсу, публічний захист проектів та підведення підсумків Конкурсу:
2.1.1 на етапі подання проектів у Організаційний комітет Конкурсу відбувається реєстрація учасника / учасників Конкурсу та проектів.
2.1.2 під час публічного захисту проектів відбувається презентація проектів та відповіді на запитання, що виникатимуть щодо виступу учасника/ учасників.
2.1.3 підведення підсумків Конкурсу проходить у відкритому режимі одразу по закінченню захисту всіх проектних робіт.
2.2 До участі у Конкурсі допускаються проекти студентів всіх спеціальностей Університету, що мають за мету пропагування спадщини Острозької академії, Національного університету «Острозька академія» та його структурних підрозділів з таких напрямків:
2.2.1 Рекламний проект:
2.2.1.1 Телевізійна реклама;
2.2.1.2 Радіореклама;
2.2.1.3 Друкована (газетна, журнальна) реклама;
2.2.1.4 Зовнішня реклама: афіші, постери, плакати, вивіски;
2.2.1.5 Графічний дизайн;
2.2.1.6 Рекламна фотографія;
2.2.1.7 Альтернативна реклама;
2.2.2 Проект рекламної кампанії;
2.2.3 Медіа-проект;
2.2.4 PR-проект:
2.2.4.1 Для внутрішньої громадськості;
2.2.4.2 Для зовнішньої громадськості;
2.2.4.3 Для змішаних груп громадськості.
2.2.5 Брендинговий проект;
2.2.6 Іміджевий проект;
2.2.7 WEB-проект:
2.2.7.1 Web-дизайн;
2.2.7.2 Банерна реклама;
2.2.7.3 Стрічкова реклама;
2.2.7.4 Байрик;
2.2.7.5 Interstitials;
2.2.7.6.Реклама через direct-mail.
2.2.8 Спонсоринг, файндрайзинг;
2.2.9 Благодійний проект;
2.2.10 Експозиційний дизайн;
2.2.11 Альтернативний проект.
2.3 До участі в Конкурсі не допускаються проекти, що містять неправдиві відомості та такі, що не відповідають визначеній тематиці Конкурсу.

3. ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

3.1 Відповідальність за проведення Олімпіади несе Організаційний комітет Конкурсу (далі – Оргкомітет).
3.2 До складу Оргкомітету входять Завідувач та викладачі кафедри документознавства та інформаційної діяльності, що викладають профільні предмети, випускники спеціальності, а також запрошені спеціалісти з профільних напрямків.
3.3 Оргкомітет Конкурсу:
3.3.1 проводить організаційну роботу з підготовки і проведення Конкурсу;
3.3.2 визначає і забезпечує порядок проведення Конкурсу;
3.3.3 готує документацію для проведення Конкурсу (Положення, бланки протоколів тощо);
3.3.4 визначає переможців Конкурсу;
3.3.5 складає звіт про проведення Конкурсу і направляє його Проректору з наукової та навчально-виховної роботи Національного університету «Острозька академія».
3.4 Робочими мовами Конкурсу є офіційні мови Національного університету «Острозька академія» – українська та англійська мови, однак допускається використання мов національних меншин.

4. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ

4.1 Учасники Конкурсу мають право:
4.1.1 вільно висловлювати свої думки стосовно власного та інших проектів;
4.1.2 вносити пропозиції щодо проведення Конкурсу в Організаційний комітет.
4.2 Обов’язки учасників Конкурсу:
4.2.1 зареєструватись та подати розроблені та належним чином оформлені проекти (див. Додатки до Положення) до Оргкомітету до 21 травня 2009 року;
4.2.2 публічно захистити власний проект 28 травня 2009 року о 14.00.

5. ПОРЯДОК НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ

5.1 Нагородження переможців Конкурсу відбувається в урочистій обстановці на пізніше, ніж за 2 дні по проведенню публічного захисту.
5.2 Переможці Конкурсу обох рівнів мають право на звільнення від модудів та іспитів з профільного предмета, за яким проводився захист проекту.