Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Доуніверситетська підготовка для вступу до НаУОА

Набір на підготовчі курси за вечірньою і дистанційною формами навчання для учнів 10-11 класів.

Підготовчі курси готують абітурієнтів до проходження зовнішнього незалежного оцінювання з наступних предметів: української мови і літератури, математики, історії України, англійської мови.

Діяльність підготовчих курсів спрямована на те, щоб за порівняно короткий період підняти рівень знань слухачів, надати їм можливість оволодіти новими знаннями, систематизувати вже набуті, розвинути свої здібності та отримати віру в себе.

Навчання відбувається  у вигляді теоретичних та практичних занять, тренувальних тестів та самостійної роботи під керівництвом викладачів. Програми та  тренувальні тести складаються згідно з вимогами ЗНО.

Є можливість отримати грант на безкоштовне навчання. 

Для зарахування на курси необхідно:

1. Заповнити заяву-анкету слухача курсів (файл для завантаження розміщений нижче: 

ЗавантажитиЗразок заяви-анкети (завантажити)
Файл .doc, 13 Кб

2. Надіслати заповнену заяву-анкету на електронну пошту за адресою idzdn@oa.edu.ua.

Наказ № 55 від 10 червня 2019 року Про встановлення вартості навчання для іноземних громадян та осіб без громадянства 2019 року вступу на умовах договору з фіичними та юридичними особами в Національному універститеті "Острозька академія"

Додаток 1. Вартість навчання на підготовчих курсах для іноземних громадян та осіб без громадянства

Адреса:
м.Острог,
вул. Семінарська ,2,
Інститут довузівського, заочного та дистанційного навчання.
Контактний телефон: 03654 300-69, 097 553-74-10.