Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Міжнародна діяльність

Міжнародна діяльність кафедри міжнародної мовної комунікації

Партнер

Компанія «Східноєвропейські можливості» м. Сейнт-Альберт,  Канада (Президент компанії «Східноєвропейські можливості» доктор філософії Полковський Валерій Полікарпович)

Форма співпраці

 1. Проведення наукових досліджень у галузі канадських студій за такими напрямами: 
  • канадський варіант англійської мови;
  • франкофонія в Канаді;
  • канадська література;
  • система вищої та середньої освіти у Канаді;
  • гендерні дослідження в Канаді;
  • релігійна толерантність Канади.
 2. Запрошення викладачів та фахівців у різних галузях із Канади та України для проведення занять, семінарів та презентацій на кандознавчу тематику.
 3. Проведення Симпозіумів з канадознавства та Канадських читань а також тематичних круглих столів і семінарів з канадознавства
 4. Впровадження канадознавчого компонента у навчальні курси.
 5. Дослідження бізнесових можливостей та бізнес-проектів України та Канади.
 6. Поповнення фонду наукової бібліотеки та ресурсного центру вивчення іноземних мов Національного університету “Острозька академія” літературою з канадознавства.

Проекти

Впродовж діяльності (2010-2015) Центром канадознавства Центр канадознавства Національного університету “Острозька академія” було проведено низку заходів. Зокрема, чотири міжнародні проети за участі студентів-старшокурсників ОА, спонсорів з Канади, викладачів-волонтерів з Канади, які роблять презентації та проводять круглі столи  на канадознавчу тематику, а також викладачів кафедри  англійської мови Львівського інституту фізичної культури і викладачів кафедри української мови і літератури Кременецького гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка, з якими кафедра міжнародної мовної комунікації має угоди про співпрацю. За 2010-2015 кафедра зробила чотири проекти: міжнародний Симпозіум з канадознавства (2011), міжнародний Симпозіум з канадознавства (2015); міжнародна конференція “Канадські наукові читання” (2013), міжнародна конференція “Канадські наукові читання” (2014). Метою цих проектів було зібрати коло дослідників, які зацікавлені канадською проблематикою; опублікувати зібрані матеріали; сприяти процесу обміну знаннями та досвідом; розвивати канадознавчі дослідження в Україні; залучати до роботи представників канадського уряду в Україні: перший Симпозіум з канадознавства у 2011 році відвідала Ляриса Блавацька, радник Посольства Канади в Україні; у роботі другого Симпозіуму у 2015 році брав участь Роман Ващук, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні.

Завдяки діяльності Центру канадознавства постійно поповнюється фонд Наукової бібліотеки ОА та Ресурсний центр вивчення іноземних мов Національного університету “Острозька академія” сучасною науково-популярною літературою з Канади.