Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Мовна школа “Up and Up”

Навчання в школі триває із жовтня до травня кожного навчального року.

Усього навчальна програма курсів передбачає 160 годин: 120 аудиторних годин та 40 годин самостійної роботи.

Оцінювання результатів засвідчується сертифікатами, в яких зазначається оцінка за прослуханий курс. Загальна оцінка виставляється на основі результатів роботи продовж навчального процесу, результатів поточних модулів та фінального модульного тесту.

Структура модульного тесту зорієнтована на перевірку сформованості базових навичок та вмінь і передбачає обов’язкову наявність частин:

  • Listening (аудіювання),
  • Use of English (лексично-граматична система),
  • Reading (читання), Writing (письмо)
  • Speaking (усне мовлення). 

Курси працюють щосуботи (окрім субот, що є вихідними чи державними святами). Робота на курсах розпочинається о 10 годині і триває до 13:25 год., що становить 4 заняття по 45 хвилин. Групи розприділяються відповідно до рівня володіння англійською мовою слухачами та згідно їх вікових особливостей. Загалом, вік слухачів школи становить 4-35 років.

Окремо функціонує група, робота в якій зорієнтована на підготовку до ЗНО.Навчальні комплекси, що підібрані для навчання, відповідають державним стандартам щодо читання навчальних дисциплін та віковим особливостям слухачів курсів. Усі навчальні комплекси, що використовуються, видані компаніями Longman Publishing та Oxford University Press (2007 - 2012 р. видання).