Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Документи для вступу

Для вступу необхідно подати такі документи

 • заява абітурієнта

 • документ державного зразка (оригінал) про здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього

 • документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу та громадянство)

 • шість кольорових фотокарток розміром 3х4 см

Поради абітурієнту

Вибір майбутньої професії – вчинок відповідальний і важливий, який визначає все Ваше подальше життя.

Серйозно подумайте про власне майбутнє. Постарайтеся не помилитися!

Ви обрали для себе Національний університет “Острозька академія”.

Впевнені, що це саме те, про що Ви  мріяли? Тоді час діяти!

 • Уважно прочитайте правила прийому до університету у 2015 році.
 • Ознайомтеся з інформацією про перелік конкурсник предметів у сертифікаті та прохідні бали для вступу на напрями підготовки.
 • Прийом документів на 1 курс денної форми навчання за освітньо-кваліфікаціним рівнем бакалавра, незалежно від джерел фінансування, проводиться з 10 липня до 12.оо години 01 серпня 2015 року. Прийом документів від осіб, які мають проходити творчий конкурс (журналістський твір) на напрям підготовки 6.030301 Журналістика, закінчується о 18 годині 24 липня 2015 року.
 • Документи для вступу:

  - документ державного зразка про повну загальну середню освіту та додаток до нього;

  - сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році;

  - 6 кольорових фотокарток розміром 3×4 см;

  - документ, що посвідчує особу та громадянство, військовий квиток або посвідчення про приписку,  свідоцтво про народження – для осіб, які за віком не мають паспорта, або інший документ, який засвідчує особу і громадянство.

Інші документи  або їх копії подаються, якщо це викликано особливими умовами зарахування, установленими законодавством, у строки визначені для прийому документів.

Пам’ятайте!

Ви можете подавати заяву та документи не більше ніж до 5 вищих навчальних закладів України та не більше ніж на 3 напрями підготовки у кожному з них.

Під час подання заяв про участь у конкурсному відборі вступник зазначає у кожній заяві пріоритетність цієї заяви по відношенню до інших поданих заяв, при цьому «1» є показником найбільшої пріоритетності з 15.

Пріоритетність, визначена вступником в заяві про участь у конкурсі не може бути змінена протягом вступної кампанії.

 • Рейтингові списки вступників, рекомендованих до зарахування на навчання на місця державного замовлення, оприлюднюються не пізніше 12 години 02 серпня. Якщо Ви подали копії документів або електронну заяву і рекомендовані до зарахування на місця державного замовлення, Ви зобов’язані подати оригінали документів до приймальної комісії університету у визначений термін. Вибір вступниками місця навчання здійснюється відповідно до зазначених пріоритетів до 18 години 06 серпня.
 • Оновлений список рекомендованих для зарахування оприлюднюється не пізніше 12.оо години 07 серпня.
 • Зарахування на місця за державним замовленням проводиться не пізніше 12.оо години 08 серпня 2015 року.
 • Рекомендації до зарахування вступників на навчання за рахунок коштів фізичних (юридичних) осіб надаються після завершення зарахування вступників на місця державного замовлення. Зарахування на місця, що фінансуються за кошти фізичних та юридичних осіб, здійснюється не пізніше 14 серпня 2015 року.

 Додаткову інформацію про особливості вступної кампанії у 2015 році можна отримати за телефонами (03654) 3-00-69, 0975537410.

Офіційний сайт НаУОА: www.oa.edu.ua  (e-mail: idzdn@oa.edu.ua)