Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Вартість навчання

Наказ № 51 від 3 червня 2019 року Про встановлення вартості навчання у Національному університеті "Острозька академія" для студентів 2019 року вступу на умовах договору з фізичними та юридичними особами для здобуття освітнього ступеня "Бакалавр" та "Магістр"

Додаток 1. Вартість навчання у Національному університеті "Острозька академія" для студентів 2019 року вступу на умовах договору з фізичними та юридичними особами для здобуття освітнього ступеня "Бакалавр" (денна форма здобуття освіти)

Додаток 3. Вартість навчання у Національному університеті "Острозька академія" для студентів 2019 року вступу на умовах договору з фізичними та юридичними особами для здобуття освітнього ступеня "Бакалавр" (заочна форма здобуття освіти)

Наказ № 55 від 10 червня 2019 року Про встановлення вартості навчання для іноземних громадян та осіб без громадянства 2019 року вступу на умовах договору з фіичними та юридичними особами в Національному універститеті "Острозька академія"

Додаток 2. Вартість підготовки бакалаврів для іноземних громадян та осіб без громадянства в Національному університеті "Острозька академія" для студентів 2019 року вступу на умовах договору з фізичними та юридичними особами для здобуття освітнього ступеня "Бакалавр"