Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, редакційно-видавничий відділ, відділ зв’язків з громадськістю, Центр вивчення спадщини Острозької академії, відділ працевлаштування, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на шістнадцяти престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Творчий залік для спеціальності 061 Журналістика

Творчий залік – форма вступного випробування, яка передбачає визначення достатності рівня творчих здібностей вступника для участі в конкурсному відборі на освітні програми спеціальності 061 «Журналістика» і є обов’язковим для участі в конкурсному відборі.

Творчий залік проходить у кілька сесій. На вибір абітурієнта творчий залік передбачає такі форми проведення: очна форма (аудиторна робота) або заочне написання творчого заліку (журналістський твір); проходженні майстер-клас підготовка журналістського твору на базі «Школи універсиального журналіста» НаУОА.

Творчий залік передбачає можливість дистанційного проведення. Для цього учасники повинні зареєструватися на веб-сайті НаУОА за адресою на сторінці реєстрації учасників.

У файлі творчого заліку вкажіть інформацію про себе:

  • У файлі творчого заліку вкажіть інформацію про себе:
  • Рік і місце народження
  • Місце навчання (оьласть, район, населений пункт, навчальний заклад
  • Контактний телефон
  • Поштова адреса для листування
  • Електронна пошта

Програма творчого заліку при прийомі на навчання за ступенем бакалавра зі спеціальності 061 Журналістика (Завантажити програму)

Розклад проведення творчого заліку зі спеціальності 061 Журналістика.

Дата проведення

Час

Місце проведення

Сесія 1. 24 лютого 2018 р.

10:30 год

м. Острог,

вул. Семінарська, 2,

Національний університет «Острозька академія»,

аудиторія J.Lab

Сесія 2. 17 березня 2018 р.

10:30 год

Сесія 3.  21 квітня 2018 р.

10:30 год

Сесія 4. 19 травня 2018 р.

10:30 год

Сесія 5. 16 червня 2018 р.

10:30 год

Сесія 6. 21 липня 2018 р.

10:30 год

Тел. 0978749296