Науковий блог

Смалюк Тарас Васильович
Циборт Олександр Сергійович

Ел. пошта: naub@oa.edu.ua

Науковий блог – це інтернет проект наукового спрямування.  За допомогою цього ресурсу викладачі та студенти  мають можливість публікувати свої наукові дослідження.

Проект має на меті підтримання потужного науково-дослідницького осередку, яким є Національний університет «Острозька академія», сприяння науковій діяльності студентів, акумуляція різних поглядів щодо конкретних проблем науки за допомогою коментування, а також для якісно нового рівня повноти й оперативності задоволення інформаційних потреб суспільства в знаннях, одержаних у процесі науково-дослідної, дослідно-конструкторської, проектно-технологічної та виробничої діяльності українських учених і фахівців.