Публікації в пресі за жовтень 2015 року

1. Свідомо пішов добровольцем // «Життя і слово». — 10.10.2015р.

2. Острозька академія відзначила свій день // «Замкова гора». — 31.10.2015р.

3. За «Квітку щастя» втретє став лауреатом // «Замкова гора». — 23.10.2015р.

4. Острозька академія відзначила свій день народження «по-тихому» // «Рівне інформаційне». — 22.10.2015р.

5. Острозька академія відзначила свій день // «ОГО». — 21.10.2015р.

6. В Острозькій академії відкрився Інформаційний центр Європейського Союзу // «ОГО». — 05.10.2015р.

7. Петро Кралюк : «Незручні» роздуми з приводу ювілею Могилянки // «Волинські новини». — 17.10.2015р.

8. Лесь Танюк презентував в Острозі «Щоденники без купюр».. // «Голос України». — 17.10.2015р.

9. Петро Кралюк: «Незручні» роздуми з приводу ювілею Могилянки // «Волинські новини» // «Рівне вечірнє». — 25.10.2015р.

10. Назад у минуле: в Острозі діє виставка артефактів // «Рівне вечірнє». — 30.10.2015р.

11. Крюґер презентував «Прощальний поцілунок Ілліча» // «Рівне вечірнє». — 29.10.2015р.

12. «Cтоличний» виш на «периферії» // «День». — 21.10.2015р.