Публікації в пресі за травень 2015 року

1. “Історична, освітянська, культурна святиня” // “Урядовий кур'єр”. - 13.05.2015р.
  2. “Мільярдер Тарута посадив у Острозі липу” // “Рівне вечірнє”. - 14.05.2015р.
  3. “Мистецькій галереї Острозької академії — 5 років!” // “Замкова гора”. - 16.05.2015р.
  4. “Ніч у музеї” була цікава для всіх” // “Замкова гора”. - 23.05.2015р.
  5. “Ще один Пасічник в Острозькій академії” // “Замкова гора”. - 30.05.2015р.
  6. “Ректор Острозької академії: Об”єднання вузів на Рівненщині не можливе” // “ОГО”. - 14.05.2015р.
  7. “Вітаємо першу стипендіатку директора ТРК “Рівне-1” Віктора Данилова” // “ОГО”. - 14.05.2015р.